Kariera

Praca w PZL-Świdnik
 
 
Na sukces naszej firmy składają się starania wszystkich pracowników. To dzięki ich pasjom, wiedzy i zaangażowaniu realizujemy zamierzone cele. Wierzymy, że każda osoba wnosi do firmy coś nowego i wyjątkowego, co pozwala nam tworzyć produkty i usługi o wysokiej jakości. 
 
 
Jesteśmy firmą świadomą wartości jaką stanowią ludzie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do rekrutacji pracowników, czuwając nad rzetelnością i starannością tego procesu. Do pracy w naszej firmie poszukujemy osób, które swoją wiedzą i zaangażowaniem będą promować kulturę współpracy i wspólnego celu. Naszym pracownikom oferujemy:
 
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
stabilne warunki zatrudnienia
pakiet socjalny
możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy, seminaria, studia)
rozwój kariery zawodowej
 
 
Do przesyłania swoich aplikacji zachęcamy zarówno absolwentów, jak i osoby posiadające doświadczenie zawodowe.
 
Zobacz aktualne oferty pracy, zaaplikuj i dołącz do nas!

 

Aby zobaczyć jak wygląda nasz proces rekrutacji, kliknij tutaj

Proces rekrutacji:

 

 

1 Krok – Przesłanie aplikacji
Wyszukaj w zakładce Oferty pracy interesujące Cię stanowisko pracy . Nawet jeśli  nie znalazłeś interesującej Cię oferty to możesz przesłać do nas swoją aplikację. Ważne, aby w przypadku spontanicznej aplikacji zamieścić informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestnictwa w różnych procesach rekrutacyjnych realizowanych przez PZL-Świdnik S.A.

 

2 Krok – Selekcja aplikacji
Spośród zgromadzonych aplikacji wybieramy kandydatów spełniających nasze wymagania formalne. Aplikacje konsultujemy z działem wnioskującym o rekrutację.

 

3  Krok – Kontakt telefoniczny 
Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia wstępnej weryfikacji  informacji zawartych w formularzu aplikacyjnym kandydata. Osoby spełniające nasze wymagania formalne zapraszamy do kolejnego etapu.

 

4 Krok – Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie naszej firmy z udziałem przedstawiciela funkcji wnioskującej o pracownika oraz pracownika działu personalnego.

 


5 Krok – Assessment Centre
Kandydaci na stanowiska administracyjno-biurowe, inżynieryjno-techniczne i kierownicze kierowani są na badanie kompetencji metodą Assessment Center. 

 

6 Krok – Decyzja
Po przeanalizowaniu wyników wszystkich kroków kontaktujemy się z kandydatami w celu poinformowania o naszej decyzji w sprawie zatrudnienia w PZL-Świdnik S.A.

 

Oferty pracy
 
 
 
 
 
 
Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, a jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, możesz przesłać swoje CV poprzez poniższy formularz aplikacyjny:
https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Aplikacja-Spontaniczna/4800-2858-25-725-2759.html
Prosimy, aby taka aplikacja zawierała klauzulę zezwalającą na wykorzystanie Twojego CV w różnych procesach rekrutacyjnych realizowanych przez PZL-Świdnik S.A.
 
 
 
Praktyki i staże
 
Przez cały rok realizujemy projekty praktyk oraz staży w niemalże wszystkich działach firmy, ze szczególnym uwzględnieniem działów: technologicznego, konstrukcyjnego i kontroli jakości. Oferujemy wsparcie specjalistów w zgłębianiu tajników branży lotniczej oraz możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie. Od kandydatów oczekujemy otwartości na naukę oraz dobrej znajomości języka angielskiego.  
 
 
 
Praktyki:
- oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych praktyk trwających od 1 do 3 miesięcy,
- zapraszamy uczniów szkół średnich oraz studentów do składania aplikacji poprzez poniższy formularz:
https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Praktyki/4802-2859-25-725-2759.html
 
 
Staże:
- uczestniczymy w projektach stażowych organizowanych przez uczelnie, urzędy pracy oraz inne instytucje, 
- zapraszamy studentów ostatnich lat oraz absolwentów zwłaszcza kierunków lotniczych, technicznych oraz ekonomicznych do aplikowania poprzez poniższy formularz:
https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Staz/4804-2860-25-725-2759.html
 
 
 
 
 
 
 

0